Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

FG Digital Teknolojiler San. Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda;

21. Yüzyılın sürekli gelişen, kendini yenileyen teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olup, yeni çözümlerle ve AR-GE faaliyetleriyle gelecek yüzyıllara bir şeyler bırakmayı vizyon edinmiş; Uzun yıllardır AR-GE, Telekomünikasyon, Dijital Elektronik, Uydu Sistemleri, Havacılık, Aviation, Paramotor Teknolojileri ve Yazılım sektörlerinde 6 farklı uluslararası çözüm ortağı ile hizmet veren firmamız faaliyet alanında öncü ve lider bir kuruluştur.

Bilindiği üzere artık günümüzde teknoloji sınır tanımıyor ve her geçen gün gelişiyor. Bugünün gelişen teknolojisini sadece takip etmek yetmiyor ve bir şeyler katmak gerekiyor. Bu anlamda uzun yıllardır firmamız bünyesinde çalışan, üstün AR-GE deneyimine sahip profesyonel kadromuzla Türkiye ve Dünya’da birbirinden farklı birçok alanda faaliyet gösteren birçok firmaya proje bazlı çözümler üretiyoruz. Bunun yanında halen Türkiye’de bulunmayan birçok teknolojiyi ve ürünü yurtdışındaki çözüm ortaklarımızla beraber Türkiye piyasalarına sürüyoruz ve yeni teknolojilerle hep daha iyilerini ülkemize sunmaya devam edeceğiz.

Misyon ve Vizyonuz;

The New Face of Digital World

“20 Temmuz 1969 Yılında, Neil Armstrong’ un ilk defa Ay’a ayak basmasıyla birlikte, teknoloji' ye odaklanan dünya , bugünlerde çağdaş teknoloji ve iletişim hızı nedeniyle çok daha hızlı gelişmekte. Bu gelişim süresince çağdaş insan için aşırı bilgi karmaşık kullanım şekilleri ile gelişen teknoloji insan oğlunun hayatını fiziksel olarak kolaylaştırdığı gibi, böyle hızlı gelişen ve kompleks teknolojiyi kullanabilmesi için gerekli bilgi birikimi ve yeteneğe sahip olmasını zorunlu kılmıştır. Bizlerin misyonu ve görevi çok gelişmiş teknolojiyi çok basit kullanım ara yüzleriyle ve inovasyonlarla insanların çok vaktini almadan ve hafızasını meşgül etmeden kullanabilmesini sağlayabilmek amaçlı teknoloji geliştirme zorunluluğunu doldurmaktır. Sizler için bizler de smart zekayı yaratarak çok fonksiyonlu, basit kullanımlı özel cihazlar geliştirerek sizlere hizmet ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz.“

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (216) 348 72 78

BİZ SİZİ ARAYALIM