Telefon
WhatsApp
  • 10 Ocak 2023, 10:25
SattubeTV Hibrit Teknoloji Geliyor ...

FG Digital Teknolojiler, Tamamen yüzde 100 kendi geliştirmiş olduğu hibrit ip tv ve web tv platformunu çok yakında yayına almaya hazırlanıyor. Bu teknoloji şuan'a kadar hiç bir şekilde geliştirilmemiş bir teknoloji olmasının yanı sıra; tamamen yerli ve milli olması ile öne çıkıyor. FG Digital Teknolojiler, Genel Müdürü Can Ahmet Gürakın ile yapmış olduğumuz röportajda; bu teknolojinin bize en önemli iki özelliğinden de bahsetti.

Birincisi: Daha önce yapılmamış ve geliştirilmemiş bir teknoloji olması SattubeTV'yi tamamen ayrı ve özel kılıyor. Bu teknolojinin en önemli bir diğer yanı, internet maliyetlerini en aza indirdiği gibi kesinti gibi vs. kopmalar olmaması. Bu şekilde mevcut platformların çok çok ilerisinde bir teknoloji olduğunu ortaya koyuyor.

İkincisi: Bu teknolojinin tamamen yerli ve milli olması. Bu teknolojiyi geliştirirken 18 yıllık bir profesyonel tecrübenin gücü arkasında olmasının yanı sıra hiç bir yabancı bir mühendis ile çalışılmaması. Tamamı Türk bir ekip ile geliştirilen bu teknolojiyi yapmamızın asıl amacı; tabiki ülkemize katma değer ve gençlerimize iş imkanı sağlamak. Diğer bir nedeni ise, dünyada tanınmış ve bilinmiş bir çok platformun yapamadığı teknolojiyi üretmek. Aslında ülkemize değerli bir marka yaratmak, dedi.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (216) 348 72 78

BİZ SİZİ ARAYALIM