Telefon
WhatsApp
  • 06 Haziran 2022, 19:35
PlusLayer ve SoftLayer İle Anlaşma!

FG Digital Teknolojiler, Dünya'nın en büyük veri merkezi firmaları olan PlusLayer ve SoftLayer ile çözüm ortaklığı anlaşması yaptı. Türkiye'de ve Dünya'da toplam 11 veri merkezi noktasından hizmet vererek web erişebilirlik oranını %99.99 üzerine taşıdı. Bu şekilde tüm müşterilerine kesintisiz hizmet sağlamış olacak.

PlusLayer İzmir Veri Merkezi: PlusLayer 500 m2 alan üzerinde 20.000+ Web Hosting, 1.000+ Cloud Server, 500+ Fiziksel Sunucu ve 50 GBit/Sn üzeri aktif erişim ile servis verilmektedir. Bu rakipsiz kapasite üzerinde Web Hosting (Site Barındırma), Reseller Hosting (Bayi Barındırma), Dedicated Server (Kiralık Sunucu), Co-Location (Sunucu Barındırma), VMware Sanallaştırma gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır.

PlusLayer servislerini İzmir lokasyonlu Türkiye kendi veri merkezinden ve ayrıca çözüm ortaklığı dahilinde kurulmuş olan İstanbul ve Amsterdam lokasyonlu SoftLayer veri merkezlerinden sağlamaktadır. Tüm veri merkezlerinde yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş, tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markalarını kullanmaktadır.

PlusLayer ve SoftLayer Veri Merkezi Noktaları: Veri Merkezi Haritası

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (216) 348 72 78

BİZ SİZİ ARAYALIM