FG Digital Hakkında

FG DIGITAL, 2007 yılında kurulmuş ve DVB çözümleri üzerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Uydu alıcıları ve diğer DVB ekipmanları ile ilgili bir çok yeniliğe imza atan firmamız, daha sonra faaliyet alanlarına;

  • Havacılık,
  • Dijital Elektronik,
  • Elektronik Haberleşme,
  • Donanım/Yazılım geliştirme,
  • Danışmanlık
  • Ve Medyayı da ekleyerek geniş bir çalışma yelpazesine ulaşmıştır.

Firmamızın temelini AR-GE ve Inovasyon çalışmaları oluşturmaktadır. Bu nedenle büyüme stratejimiz; sürdürülebilir inovatif çalışmalar sonucunda dünya çapında buluşlara imza atmaktır.

Firmamız, ürettiği bütün ürün ve hizmetlerde kullanıcı odaklı çözümler üretmeye özen göstermektedir. Bu anlamda, yapılan bütün çalışmalarda öncelikle kullanıcı ihtiyaçları belirlenip daha sonra bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni fikirler üretilmektedir. Elde edilen bu yeni fikirlerin hayata geçirilmesi için gerekli bütün Ar-ge çalışmaları gerçekleştrilmekte ve daha sonra endüstriyel uygulama aşamasının da sonlandırılmasıyla ürünlerimiz piyasaya sunulmaktadır.

Firmamızın özgün değerleri olan bu çalışmaların tümü sınai ve fikri mülkiyet hakları çerçevesinde ülke çapında veya gerekli görülmesi durumunda dünya çapında patentlenerek tescillenmektedir.

FG Digital kurulduğu günden bu yana faaliyet alanlarını sürekli genişleterek ve yenilikçi bakış açısı getirerek çalıştığı bütün alanlarda sektöre farklı bir vizyon kazandırmıştır.

Amacımız, müdahil olduğumuz her sektörü dönüştürecek ve geliştirecek yeni çalışmalar gerçekleştirerek kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran yeni teknolojiler geliştirmektir.

Dünya çapında faaliyet gösteren bir çok firma ile yapılan işbirlikleri sayesinde alanında yön belirleyen bir aktör durumuna gelen firmamız, uluslararası ölçekte faaliyet göstermektedir.

AR-GE ve İnovasyon çalışmalarına verdiği önem ile birlikte hızlı bir gelişme gösteren firmamız, 2012 Deloitte Fast 50 Ödüllerinde 3. , 2012 Deloitte Fast 500 EMEA ödüllerinde 21. ve 2013 Deloitte Fast 50 Ödüllerinde 4. olarak ödül almış ve hızlı gelişim sürecini tescillemiştir.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Misyon

Yenilikçi fikirler geliştirip, ar-ge çalışmaları sonucunda bu fikirleri hayata geçirmek ve dünyadaki teknolojik gelişmelere katkı sunmak.

Özgün ve kullanıcı odaklı çözümler üreterek insanların hayatlarını kolaylaştırmaya katkı sağlamak.

Vizyon

Sürdürülebilir İnovatif çalışmalar gerçekleştirerek herkes için ulaşılabilir ve kullanılabilir teknoloji üreten lider bir Ar-Ge firması olmak.

Değerler

FG Digital, yenilikçi ve yaratıcı fikirler geliştirerek sürdürülebilir Ar-Ge ve İnovasyon çalışmaları gerçekleştirir ve kullanıcı odaklı pratik çözümler üretir. Yapılan bütün çalışmalarda etkili iş bölümü yapar ve verimli bir takım çalışması gerçekleştirir. Çalışanlarının hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlar.

Cirolarımız

Aşağıdaki tabloda bulunan ciro bilgilerimiz resmi beyanımızdaki ciro bilgilerimizdir. Buradaki bilgilerimiz her mali yıl tamamlandığında otomatik olarak güncellenmektedir. Güncelleme beyan işleminden sonra 30 iş günü içerisinde sisteme yansımaktadır. Buradaki bilgilerimiz haricinde öğrenmek istediğiniz bir özel bilgi var ise; Lütfen bizimle iletişime geçiniz!..

2007
2008
2009
2010
2011
2012
$ 281.878,00
$ 1.022.220,00
$ 2.868.564,00
$ 2.807.694,00
$ 10.016.500,00
$ 24.606.156,00