DVB Çözümleri

Digital video yayıncılığı, gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın önemli bir noktasına oturmuş ve artık günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Özellikle uydu yayıncılığının gelişmesi ile birlikte karasal yayıncılığın birçok sınırı ortadan kaldırılmış ve çok daha geniş kitlelere ulaşılması sağlanmıştır. Ayrıca izlenebilir kanal sayısındaki artış da uydu yayıncılığının tercih edilmesinde önemli bir etkendir.

Bilindiği gibi uydu yayıncılığından faydalanabilmek için çeşitli cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır. Fg Digital olarak, ihtiyaç duyulan bu cihazların geliştirilmesi ve üretilmesi çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana DVB sektörü ile ilgili birçok farklı çalışma gerçekleştirrerek sektörün önemli bir aktörü ve belirleyicisi olmuştur. Özellikle uydu alıcı sistemleri üzerinde yıllardan bu yana yaptığımız ar-ge çalışmaları sonucunda elde edilen ürünlerimiz hala sektördeki önemlerini korumakta ve sürekli olarak talep görmektedirler.

Firmamız, DVB sektörü ile ilgili olarak yayıncılık sistemlerinin geliştirilmesi konusunda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Son dönemlerde firmamız tarafından gerçekleştrilen Ar-Ge faaliyetleri sonucunda, yayıncılık mantalitesini tamamen değiştirecek ve geleceğin yayıncılık teknolojisi olacak niteliğe sahip teknolojiler geliştirmiş bulunmaktayız.

Bütün bu çalışmalarla beraber, sektörde faaliyet gösteren diğer firmalara da teknik danışmanlık hizmetleri sunarak ve firmalara özel konsept ürünler geliştirerek sektörün gelişmesine katkı sağlamaktayız.

FG Digital, kullanıcı odaklı ve yaratıcı fikirlerden yola çıkarak ar-ge faaliyetleri sonucunda geliştirdiği ürünleriyle sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.