Medya / Prodüksiyon

Son yıllardaki teknolojik gelişmelere paralel olarak medya sektörü de büyük gelişmeler ve ilerlemeler kaydetmiş ve günlük hayatımızda önemli bir rol oynaya başlamıştır. Yayıncılık tekniklerinde yaşanan önemli gelişmeler sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşma etki alanını sürekli olarak genişletme şansı yakalamıştır.

Firmamız, medya/profüksiyon alanına getirdiği teknolojik yenilikler ve inovatif ürünler ile sektörel gelişime katkı sağlamaktadır. Özellikle insansız hava araçları (drone) ile yapılan havadan video ve fotoğraf çekimleri konusunda verdiğimiz hizmetlerle sektörün teknolojiden en iyi biçimde faydalanmasına katkı sağlamaktadır.

Firmamız gerek kendi bünyesinde gerekse çeşitli dernek, kurum v kurluşlarla birlikte yaptığı çalışmalarla çeşitli belgesel, film, reklam filmi çekimleri gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda çeşitli sivil toplum kuruluşlarının gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine de bu anlamda destek vererek amaçlanan konuda toplumsal farkındalığın yaratılmasına katkı sunmaktadır.